• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Na razie jeszcze nic nam nie wiadomo o rozpoczęciu castingu do tytułowej roli w filmie Batgirl (a przy Whedonie na ocenzurowanym ciężko mówić tutaj o pewności w jakimkolwiek kontekście), ale temat wciąż jest poruszany w różnych kręgach. Ostatnio ochotę do zagrania tej postaci wyraziła aktorka znana z ról m.in. w Prawdziwym męstwie braci Coen oraz Pitch Perfect.

W trakcie rozmowyz MTV International Hailee Steinfeld została zapytana o to, czy byłaby zainteresowana jakąś rolą superbohaterki. Minęła chwila, nim padła bezpośrednia odpowiedź, a konkretnie po tym, jak pytający stwierdził, że byłaby świetną Barbarą Gordon.

Dziękuję! Będę szczera, to właśnie typ, o którym myślałam - odpowiedziała aktorka. - Ale nie byłam... nie wiedziałam... co powiedzieć. Bardzo bym chciała.

Czy Wy też uważacie, że Steinfeld dałaby sobie radę jako córka komisarza Gordona?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.