• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeżeli Wam się wydawało, że teraz, przy okazji premiery Ostatniego Jedi, cała konkurencja przez następne tygodnie będzie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, no to macie rację - wydawało się Wam. Hugh Jackman i spółka nie mają najmniejszego zamiaru składać broni, co więcej, uszykowali nader ciekawą formę promocji. Za pośrednictwem telewizji i Facebooka zmontowano pierwszy w historii zwiastun na żywo. Obok Wolverine'a na emeryturze, wystąpiła tam jeszcze dwójka co znaczniejszych członków obsady: Zack Efron oraz Zendaya.

Jak Wam się podoba ten występ? Mimo wszystko kreatywności twórcom odmówić nie można. A film o początkach amerykańskiego przemysłu rozrywkowego zadebiutuje już 29 grudnia tego roku, więc tak nowatorskie podejście wydaje sie być szczególnie wskazane. A pewność siebie, jeśli chodzi o konkretny czas wypuszczenia owych materiałów - wszak minęło zaledwie kilka dni od premiery ósmej części Gwiezdnych Wojen - pokazuje, że producenci wierzą w sukces projektu.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.