• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Rok 2017 w Hollywood upłynie pod znakiem afer i kolejnych zarzutów o molestowanie seksualne, jakie wysuwano wobec wysoko postawionych aktorówm, producentów czy reżyserów z Fabryki Snów. Punktem zapalnym, który pociągnął za sobą lawinę wszystkich tych wydarzeń można jednak niewątpliwie określić zarzuty, jakie to kolejne kobiety nie tak dawno zaczęły kierować w kierunu Harveya Weinsteina. Jeden z największych producentów Hollywood został wyrzucony z własnej wytwórni, a jego panowanie w branży się skończyło. Potem byli jeszcze co prawda ludzie, których afera wykończyła jeszcze bardziej (Spacey) jednak to od niego wszystko się zaczęło.Temat wysokiego wzlotu, jak i szybkiego i bolesnego upadku Weinsteina będzie tematem zapowiedzianego dziś dokumentu BBC. Wiemy nawet kto za ten film odpowie producencko i reżysersko.

Zobacz również: 2. sezon 13 powodów ma być zupełnie inny od poprzedniego!

Film powstanie dla brytyjskiej stacji dzięki firmie porducenckiej Lightbox Simona Chinna. Oprócz premiery telewizyjnej producenci rozważają także wprowadzenie go do kin, tak aby mógł w przyszłości zostać kandydatem oscarowym. Studio zań odpowiadające ma już na swoim koncie statuetki, które otrzymały filmy Sugar Man i Człowiek na linie. 

fot. The Weinstein Company

Film ma zawierać wywoady z osobami oskarżającymi Weinsteina o niemoralne zachowania, ale również z dziennikarzami, producentami, agentami, prawnikami, reżyserami i aktorami wplątanymi w aferę. NIe wiemy jeszcze kiedy film ujrzy światło dzienne.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.