Advertisement

Nareszcie! Zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo w wersji z dubbingiem

Na ten zwiastun czekał cały świat! Wreszcie jest! I jest SPE-KTA-KU-LARNY! Grubo ponad tydzień od premiery, ale jest. Pierwsze trzy zdania są zapożyczone z opisu polskiego dystrybutora pod zwiastunem Jurassic World: Upadłe królestwo w wersji z dubbingiem i co tu ukrywać…nie pozostaje nam się nie zgodzić. Zobaczcie sami.

P.S.

Niestety dinozaury ostały się w wersji oryginalnej.

https://www.youtube.com/watch?v=nI35GPedqgE&t=1s

Opis produkcji: Minęły cztery lata od kiedy park rozrywki Jurassic World został zniszczony. Isla Nublar jest teraz opuszczona przez ludzi, ponieważ w dżungli na wolności grasują dinozaury. Kiedy uśpiony wulkan zaczyna się przebudzać, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas-Howard) organizują kampanię, mającą na celu uratowanie dinozaurów przed wymarciem. Owen za wszelką cenę chce odnaleźć Blue, swojego głównego raptora, który zagubił się w dziczy, zaś Claire zyskała duży szacunek dla tych stworzeń i poświęca im swoją misję. Gdy pojawiają się na niestabilnej wyspie, która zaczyna spływać lawą, natrafiają na trop wielkiego spisku, mogącego przywrócić naszą planetę do niebezpiecznego porządku, jakiego nie widziano od czasów prehistorycznych.

Jurassic World: Upadłe królestwo ujrzymy ponownie Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, a także  Jeffa Goldbluma w roli Dr. Iana Malcolma, który jest doskonale znaną postacią z pierwszej trylogii Parku Jurajskiego. Ponadto w filmie występują: James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall.

Jurassic World Fallen Kingdom logo 2018 dubbing

Zobacz również: Reżyser Jurassic World 2 studzi nastroje co do rozmiaru roli Jeffa Goldbluma

Reżyserem filmu jest J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy), a scenariusz przygotowali Colin Trevorrow i Derek Connolly. 

Film w polskich kinach w wersji z napisami lub dubbingiem od 8 czerwca 2018 roku.

Źródło: youtube.com/ ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Jurassic World: Upadłe królestwo

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?