Advertisement

Kylo Ren miał wyglądać inaczej! Niewykorzystana grafika koncepcyjna!

W sieci pojawiły się bardzo interesujące, aczkolwiek niewykorzystane grafiki, wśród których największe zaskoczenie może wzbudzać alternatywny wygląd Kylo Rena granego przez Adama Drivera. Postać występuje na niej bez charakterystycznej maski, blizna wydaje się znajdować w zupełnie innym miejscu, a ubiór może przywodzić na myśl wygląd oficerów Imperium ze Starej Trylogii oraz kostiumu samego Dartha Vadera. W przeciwieństwie do wersji ostatecznej widzianej zarówno w Przebudzeniu Mocy, jak i Ostatnim Jedi, Kylo Ren ukazany tutaj jest całkowicie łysy.

Star Wars Last Jedi Adam Driver Kylo Ren Art

Dodatkową ciekawostką jest grafika koncepcyjna, która pokazuje proces przygotowywania Ostatniego Jedi, a w szczególności sekwencję pościgu dwójki bohaterów na podobnych do koni stworzeniach zwanych fathierami. Wszystko rozgrywa się w samym centrum Canto Bight.

Canto Bight Star Wars Last Jedi

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – bezspoilerowa recenzja filmu!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

1200x300 amet reklama

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?