Joseph Gordon-Levitt widziany w Ostatnim Jedi!

UWAGA! Możliwe niewielkie spoilery! Premiera Ostatniego Jedi już za nami, a tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat udziału w tym filmie wielu znanych osób ze świata showbiznesu. Poza prawdopodobną obecnością w ósmym epizodzie Toma Hardy’ego w roli szturmowca Najwyższego Porządku, w produkcji pojawiło się też wielu aktorów z Gry o tron m.in. Ralph Ineson (Dagmer Cleftjaw), Amira Ghazalla (Dothraki crone), Patrick O’Kane’a (Nowy Jaqen H’ghar) czy Mark Lewis wcielający się w Kapitana Canady’ego widzianego na pokładzie dreadnoughta Najwyższego Porządku.

Spośród bliższych, bądź dalszych znajomych Riana Johnsona warto wspomnieć o udziale Josepha Gordona-Levitta w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen. Aktor wcielił się w niejakiego Slowena-Lo, który na Canto Bight donosi tamtejszym funkcjonariuszom o nielegalnie zaparkowanym promie Finna i Rose. W jednym z wywiadów, aktor wspomina o tym, jak wyglądała jego rola w Ostatnim Jedi:

Powiedziałem dwóm funkcjonariuszom: „To publiczna plaża. Nie mogą parkować tutaj promu. Pobiegli w stronę kasyna”.

ostatni jedi cameo joseph gordon levitt

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – bezspoilerowa recenzja filmu!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafiły na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

1200x300 amet reklama

Źródło: Heroic Hollywood, Vanity Fair / Ilustracja wprowadzenia: Metro

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?