Advertisement

Reżyser Baby Drivera z rolą w Ostatnim Jedi! Brytyjscy książęta wycięci z obrazu?

Okazuje się, że Edgar Wright – reżyser Baby Driver – wystąpił z niewielką rolę w Ostatnim Jedi i razem z Leo Thompsonem oraz Joe Cornishem pojawili się za Poe Dameronem (Oscar Isaac) w scenie przy hangarze znajdującym się na planecie Crait. Na dowód swoich słów, Wright udostępnił na swoim profilu na Instagramie stosowne zdjęcie z planu filmowego.


Warto byłoby również wspomnieć o udziale w Ostatnim Jedi brytyjskiego komika Adriana Edmondsuna, który wciela się w Kapitana Peavey’a z sił Najwyższego Porządku. Wraz z reżyserem Rianem Johnsonem postanowili udostępnić zdjęcie, na którym podczas procesu postprodukcji dopisano do niego bardzo zabawny tekst.


Największym zaskoczeniem było ogłoszenie jeszcze podczas produkcji Ostatniego Jedi, że w filmie wystąpią: Książę William i Harry oraz legenda muzyki pop Gary Barlow, którzy razem z Tomem Hardy’m mieli zagrać szturmowców Najwyższego Porządku pilnujących Finna (John Boyega). Boyega wspominał jakiś czas temu w rozmowie z ITV, że ta sekwencja została najprawdopodobniej wycięta z ostatecznej wersji obrazu:

Wycięli to z filmu. Osobiście przeprosiłem książęta i powiedziałem: „Sorry, ale zostaliście usunięci z filmu”. Will odpowiedział na to: „Chyba muszę popracować nad swoimi umiejętnościami”.

Ostatecznie Daily Mail doniósł, że słowa aktora były żartem, a epizodyczna rola wspomnianych osób pozostaje nadal tajemnicą. Jedna z teorii głosi, że książęta są obecni w filmie jako dwaj szturmowcy przygotowujący się do egzekucji Finna i Rose. Jednak na potwierdzenie tej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.


Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – bezspoilerowa recenzja filmu!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafiły na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

1200x300 amet reklama

Źródło: Vanity Fair, Metro / Ilustracja wprowadzenia: WPA Pool/Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?