• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że Paramount Pictures szykuje się do natarcia na sale kinowe. Jako że seria Transformers od Michaela Baya przynosi im ogromne zyski, dość logicznym wydaje się wniosek o poszerzeniu uniwersum. Dlatego też razem z Hasbro i utworzonym przez nich studiem Allspark Pictures szykują film o przygodach Bumblebee oraz Transformers 6. W przygotowaniach jest także film Dungeons & Dragons, ze scenariuszem tworzonym przez Joego Manganiello oraz we współpracy z Warner Bros. i Sweetpea Entertainment. Pozostaje jeszcze kwestia Micronauts, który miałby zapoczątkować nowe uniwersum, jednak od 2015 roku nie ma o tym niczego konkretnego.

fot. materiały prasowe

Kalendarz Paramount prezentuje się zatem następująco: nowy G.I. Joe zaplanowane zostało na 27 marca 2020 roku, Micronauts 16 października 2020 roku, Dungeons & Dragons 23 lipca 2021 roku, z kolei niezatytułowany projekt we współpracy z Hasbro - 1 października 2021 roku. Nie wliczamy należącego do rozszerzającego się uniwersum filmów z franczyzy Transformerów. Enigmatycznie z kolei prezentuje się potencjalna przyszłość G.I. Joe, które jak dotąd nie ma ani reżysera, ani scenarzysty. Opoką pomyslu wydaje się Dwayne Johnson, który wyraził chęć powrotu do roli Roadblocka z ostatniego dotąd filmu tej serii.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.