• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jeżeli chodzi o sequel Fantastycznych zwierząt, zdecydowanie najbardziej elektryzującym faktem, o którym wiemy, jest konflikt młodego Albusa Dumbledore'a z Grindewaldem. Ale nie zapominajmy, że w tym filmie występuje również grany przez Eddiego Redmayne'a Newt Scamander, który przy okazji jest głównym bohaterem serii. Nie wiemy dokładnie, jaka będzie jego rola w owym starciu stulecia w czarodziejskim świecie. Ale przynajmniej teraz możemy zobaczyć potwierdzenie zjednoczenia przyjaciół na tej oto grafice:

fot. Total Film

To, że bardzo popularny wśród widzów Jacob Kowalski wystąpi w Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, było w zasadzie rzeczą pewną choćby z marketingowego punktu widzenia - nawet biorąc pod uwagę to, że pod koniec pierwszej części wyczyszczono mu pamięć. Miło jednak zobaczyć ten duet biegający po ulicach Paryża.

Premiera spin offa Harry'ego Pottera zapowiedziana jest na 16 listopada 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.