• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Złoczyńcy w filmach Marvela to zazwyczaj największa bolączka poszczególnych pozycji. Dobrze, nie w każdym przypadku - Vulture w nowym Spider-Manie, Zemo w Wojnie bohaterów, czy też Loki (choć ten ostatni lepiej się sprawdza jako antybohater), paru jeszcze by się pewnie znalazło. Ale przy nawałnicy słabych bądź po prostu nijakich czarnych charakterów to tylko wyjątki od reguły. I teraz pytanie: w której z tych grup znajdzie się Szalony Tytan Thanos, zapowiadany od lat główny przeciwnik Avengers w MCU, gdy ostatecznie ruszy się ze swojej siedziby i rozpocznie łowy?

Kevin Feige, sternik MCU przez te wszystkie lata, nie ma wątpliwości, że to będzie sukces, o czym nie omieszkał powiedzieć na brazylijskim Comic-Conie:

W przeciągu pierwszych kilku minut Wojny bez granic ludzie zrozumieją, czemu Thanos jest największym i najgroźniejszym złoczyńcą w historii Marvel Cinematic Universe.

Wiesz, zapowiadaliśmy Thanosa od pierwszych Avengers. Przypomnijcie sobie końcówkę tego filmu, gdy Thanos odwraca się na tronie i wtedy można zdać sobie sprawę z tego, że zbliża się coś złego. Gdy zapowiadasz coś takiego przez całe lata, w końcu musisz to dać.

fot. materiały prasowe

Jak sądzicie, co miał konkretnie na myśli Feige? Czyżbyśmy już na samym początku zobaczyli śmierć któregoś z ważniejszych superherosów?

Avengers: Wojna bez granic trafi do kin 5 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.