• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pamiętacie Sicario w reżyserii Denisa Villenevue'a z 2015 roku? Jasne, że pamiętacie. No to pewnie się ucieszycie na wieść o naprawdę dobrym zwiastunie kontynuacji tego filmu. W Sicario 2: Soldado powracają Josh Brolin jako agent Matt Graver oraz Benicio Del Toro jako jego człowiek od brudnej roboty, Alejandro. Oto zwiastun:

Sicario opowiadało o losach agentki FBI, Kate Macer, granej przez Emily Blunt. Postać ta nie powróci jednak w sequelu, gdyż według twórców jej rola dobiegła końca, a teraz pora na to, żeby Matt i Alejandro kontynuowali batalię z kartelami narkotykowymi bez udziału odpowiedniego nadzoru zwierzchników. Na swojej drodze, mściciel Alejandro spotka Isabelle, córkę narkobarona, przez co jego sumienie może zostać poddane próbie. Czy wykona swoją misję? Czy podejmie słuszną decyzję? 

Na stołku reżyserskim Villenevue'a zastąpi Stefano Sollima, odpowiedzialny za włoską produkcję gangsterską, Suburra. Za zdjęcia odpowiedzialny będzie tym razem Dariusz Wolski. Pomimo tych zmian, Del Toro zapewnia, że Sicario 2 będzie wart obejrzenia. Trailer przynajmniej na to wskazuje. 

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.