• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Z okazji premiery filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, sieć kin Multikino przygotowało dla Was facebookowy konkurs, w którym zdobyć możecie swojego wymarzonego droida firmy Sphero: R2D2 (I miejsce), BB-8 (II miejsce)lub BB-9E (III miejsce). Co można z nimi mniej więcej zrobić, możecie sprawdzić w materiale poniżej:

A żeby zdobyć takich małych koleżków, wystarczy wejść na fanpage Multikina i tam odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Uniwersum Gwiezdnych wojen zaludnione jest przez niezwykle barwne postacie drugo- i trzecioplanowe. Rycerze Jedi, oficerowie Imperium, łowcy nagród, rywale, sojusznicy. Nie zapominajmy też o stworkach wszelkiej maści przesiadujących w barach. Waszym zadaniem konkursowym jest wymyślić i opisać nową postać, która mogłaby pojawić się w Gwiezdnych wojnach. Nowy pilot Rebelii, kucharz z Gwiazdy Śmierci, a może jakieś fantazyjne monstrum? Podajcie nam imię i krótki opis nowej postaci, a najbardziej kreatywne i pasujące do uniwersum odpowiedzi nagrodzimy droidami Sphero.

Pamiętajcie, że aby być branym pod uwagę w tym konkursie, musicie odpowiedzieć na powyższe pytanie tylko i wyłącznie na fanpage'u Multikina. Nie zapomnijcie też o dopisku  zgadzam się z postanowieniami regulaminu. O nagrody możecie walczyć do 2 stycznia do godziny 23:59. Trzymamy kciuki i niech Moc będzie z Wami!

Zdjęcie użytkownika Multikino Polska.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.