• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney zaprezentował pierwszy zwiastun filmu pt. Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2 listopada 2018 rokuTrailer anglojęzyczny jak i z polskim dubbingiem znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Disney kupuje najważniejsze części 21st Century Fox!

Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa to adaptacja słynnego baletu Piotra Czajkowskiego z XIX wieku, którego zralizowano na podstawie krótkiej opowieści Dziadek do orzechów E T. A. Hoffmanna z 1816 roku. Ukazuje ona historię lalki należącej do małej dziewczynki obudzonej do życia w Wigilię razem ze szlachetnym dziadkiem do orzechów, który postanawia ją uchronić przed złowieszczą armią myszy. W filmie Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Clara musi odzyskać magiczny klucz, by otworzyć prezent od swojego dziadka chrzestnego (Freeman). Wyrusza więc w wyprawę do Krainy Płatków Śniegu, Kwiatów, Słodyczy oraz wzbudzającego złe przeczucia Czwartego Wymiaru rządzonego przez Mother Ginger.

Obsada: Mackenzie Foy jako Clara, Keira Knightley - Wróżka z Cukrowej Łąki, Morgan Freeman - Drosselmeyer, Helen Mirren - matka Ginger, Misty Copeland. Reżyserem filmu jest Lasse Hallstrom (Moje pieskie życieWbrew regułom), a scenariusz przygotował Ashleigh Powell. 

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.