• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jakkolwiek film Riana Johnsona zbiera bardzo mieszane opinie, na polu boxoffice'owym niezmiennie triumfuje. Minął dopiero 5 dzień kinowej emisji, a licznik miał już dojść do 500 milionów dolarów przychodu! Choć w sumie nie ma co się dziwić, machina marketingowa Disneya jak zwykle jest pięknie naoliwiona i nawet ci nieprzekonani chętnie zbierają się, by ocenić nowy epizod.

Jeszcze wczoraj po poniedziałkowych wojażach Ostatni Jedi dał swoim twórcom 494.6 milionów dolarów, zatem przy dokładnych szacunkach po dodaniu wtorkowych wyników pytanie nie powinno brzmieć, czy przebije się przez magiczne 500, tylko o ile.

Zasadniczo można się było spodziewać magii tej marki, zwłaszcza że niejeden fan, któremu seans pasował, bez wątpienia poszedł do kina więcej niż jeden raz. A czy Wam spodobała się wizja Johnsona? Również macie ochotę pójść (ewentualnie - poszliście) na ósmy epizod sagi więcej niż jeden raz?

Zdjęcie użytkownika Multikino Polska.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.