• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Cóż, to się musiało stać. W końcu adaptacja książki Kinga (a jeśli chodzi o ścisłość - jego połowy) stał się nie tylko jednym z większych hitów roku, ale także najlepiej zarabiającym filmem z kategorią R. Andrés i Bárbara Muschietti już we wrześniu mgliście zapowiadali, że taka wersja się pojawi. Bloody Disgusting napisało w tej sprawie do Andrésa na Instagramie, pytając, czy owa obietnica jest wciąż aktualna. Muschietti potwierdził informacje, jednak z podkreśleniem, że dopiero za kilka miesięcy. Dotyczy to wszelkich uciętych i rozszerzonych scen z filmu. Oprócz materiałów zakulisowych, na Blu-Rayu i DVD ma być również 11 takich ujęć.

fot. materiały prasowe

Biorąc pod uwagę ilość wątków w literackim pierwowzorze, nie dziwota, że część nawet dość istotnych scen została ucięta. Sądzicie, że dostaniemy wreszcie moment, gdy Pennywise zjada dziecko? Czy może jednak okaże się, że tej sceny nigdy nie dorabiano?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.