• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Doszło do pewnej istotnej zmiany przy projekcie Andy'ego Serkisa. Jego adaptacja zbioru dzieł Rydyarda Kiplinga otrzymała inny tytuł. Od teraz produkcja funkcjonować będzie pod nazwą Mowgli. Zapewne ma to ją skutecznie odróżnić od Księgi dżungli Favreau z 2016 roku. Film Serkisa miał zresztą z początku dostać premierę bliżej swojego potencjalnego rywala, jednak ostatecznie Alfonso Cuaron, który czuwa nad projektem, uznał, że potrzebuje on nieco więcej czasu na udoskonalenia, w związku z czym termin został przełożony. 

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Andy Serkis zapowiada swoją Księgę dżungli jako mroczniejszą od wersji Disneya

Premiera mroczniejszej wersji Księgi dżungli zaplanowana jest na 19 października 2018 roku. W filmie wystąpią m.in. sam Serkis, Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch, Naomie Harris, Matthew Rhys, Freida Pinto, Peter Mullan, Jack Reynor, Eddie Marsan, Tom Hollander, and Rohan Chand as Mowgli.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.