• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pamiętacie tę wredną, futrzastą istotę, której naczelnym celem było doprowadzenie do anulowania znienawidzonej Gwiazdki? Zapewne większość z Was zna ją z ekranizacji z 2000 roku z Jimem Carreyem w roli rzeczonego stwora. Książka dla dzieci Dra Seussa m.in. miała również wcześniej specjalny telewizyjny odcinek z 1966 z Borisem Karloffem w roli Grincha. Teraz odpowiadające za chociażby Minionki Illumination Entertainment zrobi swoiste origin story - Grincha z Benedictem Cumberbatchem, którego głos będzie nam towarzyszył podczas seansu. Studio przedstawiło właśnie pierwszy teaserowy plakat przyszłego gnębiciela Bożego Narodzenia i wszystkiego, co z nim związane:

Na powyższym plakacie widnieje napis "He gets meaner". Znaczy to mniej więcej, że staje się coraz podlejszy. Można więc z niego wnioskować, że poznamy Grincha, który jeszcze nie był postrachem czekających na Mikołaja małych dzieci. 

Produkcja miała na początku wyjść już w tym roku, jednak przełożono ją na 2018. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.