Tak wygląda młody Grinch!

Pamiętacie tę wredną, futrzastą istotę, której naczelnym celem było doprowadzenie do anulowania znienawidzonej Gwiazdki? Zapewne większość z Was zna ją z ekranizacji z 2000 roku z Jimem Carreyem w roli rzeczonego stwora. Książka dla dzieci Dra Seussa m.in. miała również wcześniej specjalny telewizyjny odcinek z 1966 z Borisem Karloffem w roli Grincha. Teraz odpowiadające za chociażby Minionki Illumination Entertainment zrobi swoiste origin story – Grincha z Benedictem Cumberbatchem, którego głos będzie nam towarzyszył podczas seansu. Studio przedstawiło właśnie pierwszy teaserowy plakat przyszłego gnębiciela Bożego Narodzenia i wszystkiego, co z nim związane:


Na powyższym plakacie widnieje napis „He gets meaner”. Znaczy to mniej więcej, że staje się coraz podlejszy. Można więc z niego wnioskować, że poznamy Grincha, który jeszcze nie był postrachem czekających na Mikołaja małych dzieci. 

Produkcja miała na początku wyjść już w tym roku, jednak przełożono ją na 2018. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?