• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeszcze nie doszło do premiery niestandardowego skrzyżowania fantasy z policyjnym "akcyjniakiem", a już streamingowa potęga zapowiedziała, że życzy sobie sequel Bright. To dość interesująca sytuacja,  i to biorąc pod uwagę zarówno ostatnie artystyczne potknięcie reżysera produkcji Davida Ayera przy Legionie samobójców, jak i dzisiejsze na ogół asekuracyjne podejście producentów do potencjalnych kontynuacji przez wzgląd na obawy o brak zwrotu kosztów. Włodarze Netflixa - którzy przecież zdążyli już anulować kilka prominentnych seriali - muszą więc bardzo ufać temu twórcy, ewentualnie z jakichś powodów są pewni sukcesu.

Jakkolwiek sytuacja by nie wyglądała, na lipcowym Comic-Conie w San Diego Ayer zdążył już wyjawić, że potencjalna druga część jeszcze bardziej zagłębi się w uniwersum złożone z orków, elfów i tratowane przez Willa Smitha wróżki. Czy to dobrze? Przekonamy się niebawem. Dotychczasowe materiały promocyjne na razie pozwalają wierzyć, że czeka nas zabawna, luźna komedia.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.