• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Gdy Kevin Spacey został wyrzucony z najnowszego filmu Ridleya Scotta za seksualne oskarżenia, wiadomo było, że dokręcanie aż 22 scen z zastępującym go Christopherem Plummerem będą słono kosztować - i to zarówno w walucie czasowej, jak i pieniężnej. Ta pierwsza okazała się śmiesznie mała, bowiem twórca Gladiatora zwarł szeregi swojej ekipy, przez co jakimś cudem nie doszło do logistycznej katastrofy. W przypadku tej drugiej oczywiście aż tak różowo nie było - w końcu samo ekspresowe zatrudnienie Plummera swoje kosztowało - ale również znacznie mniej, niż wyliczano. Powód jest dość prosty: potrzebny do tych scen trzon obsady nie wziął za to ani centa.

Wszyscy przyszli i zrobili to za darmo - powiedział Scott.

Mark Wahlberg, Michelle Williams i spółka specjalnie wrócili do Europy, żeby zdążyć na czas z terminami. 

Pomyślałam sobie, że całe to zyskane przez nas doświadczenie zostanie spuszczone w toalecie. Dlatego też powiedziałam, że będę tam, gdzie będą mnie potrzebowali. I mogą sobie wziąć moją wypłatę czy czas wolny, cokolwiek tam chcą, tak bardzo ceniłam wspólny wielki wkład w stworzenie tego filmu - powiedziała Williams, która z tej okazji odmówiła sobie planowany wypoczynek w Święto Dziękczynienia. 

fot. Sony Pictures

Trzeba przyznać, że jeśli to wszystko prawda, spotykamy się z podziwu godnym poczuciem misji. Jeżeli produkcja chociaż w jakimś stopniu będzie przekładać się na zaangażowanie, czeka nas świetne widowisko.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.