• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zachary Levi wcielający się w głównego bohatera filmu Shazam!, odpowiedział na pytania fanów dotyczące wyglądu jego postaci. Aktor zdradził, że widział jak wyglądać będzie jego kostium, a sam dużo trenuje. Przygotowania do roli są dla niego wycieńczające, ale zarazem sprawiają mu dużo radości. Fani nie mieli okazji zobaczyć jeszcze jak będzie wyglądał tytułowy bohater Shazam!, ale chyba niedługo to nastąpi ponieważ zdjęcia do filmu mają rozpocząć się na początku 2018 roku w Toronto. Zobaczcie komentarze Zachary'ego Levi na Twitterze

 

 

Zobacz również: Gwiazda The Walking Dead dołącza do obsady Shazam!

Za reżyserię filmu odpowiada  David F. Sandberg, a autorami scenariusza są Henry Gayden i Darren Lemk. W filmie Shazam! wystąpią między innymi: Zachary Levi, Asher Angel, Grace Fulton, Cooper Andrews, Ian Chen, Jovan Armand, Jack Dylan Grazer oraz Mark Strong. Premiera filmu przewidziana jest na 5 kwiecień 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: dccomics.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.