• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji musicalu Mamma Mia, która nosić ma podtytuł Here we go Again!. Tym razem bliżej przyjrzymy się przeszłości Donny, granej w oryginale przez Meryl Streep. W jej młodszą wersję wcieli się znana z Baby Drivera, Lily James. 

W filmie Mamma Mia: Here we go Again! powróci większość aktorów z pierwszej części. Przypominamy, że w 2008 roku śpiewali dla nas: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper, Amanda Seyfried oraz Christine Baranski. Dołączą do nich wspomniana we wstępie Lily James, Alexa Davies, Jessica Keenan Wynn, Jeremy Irvine, Josh Dylan, Hugh Skinner oraz Cher, której przypadnie rola matki Donny.

W sequelu zatytułowany Mamma Mia: Here We Go Again!, usłyszymy kolejne utwory zespołu ABBA i niewykluczone, że zatupiemy nogą jeszcze raz do piosenek, które słyszeliśmy w pierwszej części, ale tym razem w nowej wersji. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker (Hotel Marigold). Mamma Mia: Here We Go Again! ma trafić do kin już 20 lipca 2018 roku, czyli 10 lat po premierze pierwszej odsłony!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.