• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sporo mówi się o licznych rolach cameo w najnowszych Gwiezdnych Wojnach - od Justina Theroux po Garetha Edwardsa - jednak wielu doszukiwało się przede wszystkim kogoś specjalnego. Mowa oczywiście o przyszłym Venomie. Hardy miał zaliczyć występ o podobnym charakterze, co Daniel Craig w Przebudzeniu Mocy, jednak ostatecznie scena z jego udziałem nie przedarła się do kinowej wersji filmu. A jak była to rola?

Tak samo jak Craig, Hardy miał wystąpić jako szturmowiec Najwyższego Porządku. Gdy Rose i Finn, przebrani za oficerów reżimu, zmierzali w celu zdezaktywowania sygnału namierzającego statku, Hardy miał zaczepić tego drugiego z silnym południowoamerykańskim akcentem i słowami:

Wiem, kim jesteś... FN2187! Cholera, chłopie, nigdy nie uważałem cię za materiał na oficera!

fot. materiały prasowe

Sedno tkwi w tym, że powyższa scena ujawniłaby, iż zdrada Finna z siódmego epizodu nigdy nie została szerzej rozgłoszona poza najwyższe szarże. Hardy-szturmowiec po prostu myślał wtedy, że jego były kolega dostał jakiś specjalny awans. 

Doprawdy wielka szkoda, że taka ciekawa scenka nie została wykorzystana w samym filmie. Ale co zrobić, trzeba było zarezerwować nieco czasu na kilka zwierzątek z różnych zakątków galaktyki.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.