• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zawsze jest miło, gdy starzy znajomi się wspierają. James Mangold, który pracował wraz z Hughiem Jackmanem nad Wolverinem oraz tegorocznym Loganem, wsparł film, w którym ten drugi występuje w głownej roli. Wieść niesie, że studio 20th Century Fox było tak bardzo zaniepokojone stanem Króla rozrywki, że zaprosili do współpracy właśnie Mangolda, aby czuwał nad projektem Michaela Graceya i pomógł koordynować końcowe zdjęcia. Weteran kina rozrywkowego dołożył również swoją cegiełkę do postprodukcji. Za to wszystko oprócz pensji zostanie zapisany jako producent wykonawczy.

fot. materiały prasowe

Koło ratunkowe w osobie Mangolda miało polepszyć stosunek tych, którzy oglądali wcześniejsze wersje w trakcie produkcji, jednak póki co nie dają najlepszych pierwszych ocen. Na razie Król rozrywki zbiera cięgi od zachodnich recenzentów, a jego średnia na Rotten Tomatoes wynosi w obecnej chwili marniutkie 50%. Czyżby magia uroku Jackmana nie wystarczyła do sukcesu musicalu?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.