• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Latem 2014 roku Dave Bautista wycofał się z WWE dla kariery filmowej. Otrzymał wtedy propozycję nie do odrzucenia w postaci roli w Strażnikach Galaktyki, która ustawiła jego nazwisko w Hollywood na najbliższy czas. Teraz jednak wedle The Wrestler Observer Newsletter aktor planuje raz jeszcze ruszyć w bój. Jego występy wraz z przygotowaniami mogą potrwać od 6 miesięcy do roku.

Problem polega na tym, że jeżeli w międzyczasie Bautista otrzyma propozycję zagrania w jakimś filmie, musiałby jakimś sposobem godzić karierę aktorską z występami na ringu i treningami. Taki obrót spraw może zwrócić niechcianą uwagę Marvela. Studio w najgorszym razie może być zaniepokojone dość ryzykownym podejście i wprowadzić - a przynajmniej zaplanować - jakieś awaryjne wyjście, w którym popularny Drax Niszczyciel mógłby zostać w jakiś sposób usunięty z planów MCU. W końcu w ostatnim czasie przy zakupie praw do X-Men materiału jest wystarczająco dużo. Oby skończyło się tylko na takich rozważaniach.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Mr Corrector · 3 miesięcy temu
  "wedle"
  Miłośnik literatury napisze "wedle". Powiedzieć, że brak słów, to jakby nic nie powiedzieć. <facepalm>
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   Szymon Góraj · 3 miesięcy temu
   Więc lepiej radziłbym zmilczeć. Zwłaszcza, że tego określenia używa się w podobnych kontekstach, także na obecną chwilę zupełnie nie rozumiem tego przytyku. Jeżeli to jest błędne sformułowanie, to oczywiście poprawię, aczkolwiek nie słyszałem jakoś o tym.

   Swoją drogą, kolejny raz widzę komentarz, w którym w zbliżony sposób ktoś czepia się mojego opisu. Zaczynam się naprawdę zastanawiać, czy ich autorem jest jedna osoba, która sobie wyszukuje tam błędów, żeby móc mi coś w taki sposób wytknąć. Jeśli tak, to gratuluję wytrwałości i dziękuję, bo to daje mi motywację, abym się nigdzie nie potykał
   • Ten komentarz jest nie opublikowany
    E. Nigma · 3 miesięcy temu
    Mr Corrector to stały czytelnik portalu i regularny komentator. Chyba tak prosi o pracę, ale boi się wysłać mejla na kontakt.
    • Ten komentarz jest nie opublikowany
     Szymon Góraj · 3 miesięcy temu
     No ta, ja bardzo rzadko zapamiętuję nicki na tym portalu, więc możliwe.

     Heh, no cóż, jeśli to rzeczywiście prawda, ze swojej strony radziłbym chociaż na FB to robić, gdzie jest większa szansa na to, że zostanie w ogóle dostrzeżony. Ja czasami sobie przeglądam stare komentarze, ale generalnie mało osób tak robi xD

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.