• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wreszcie będzie nam dane obejrzeć z tym animowanym hitem rodem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wypuszczono właśnie amerykański teaser widowiska. Jest na co popatrzeć!

Bilal: A New Breed of Hero jest pierwszą animacją, która powstała na Półwyspie Arabskim. Fabuła inspirowana jest historią Bilala Ibn Rabaha, etiopskiego niewolnika, który stał się bohaterem świata islamskiego. Film powstał w języku angielskim, a głosy podkładają aktorzy znani z dużego i małego ekranu. W obsadzie znaleźli się Adewale Akinnuoye-Agbaje (podkłada głos Bilala), Ian McShane (John Wick), China Anne McClain (Jeszcze większe dzieci), Jacob Latimore (Więzień labiryntu), Cynthia Kaye McWilliams (Real Husbands of Hollywood) oraz Thomas Ian Nicholas (seria American Pie).

Nagradzany w Cannes 2015 film będzie miał swoją premierą w USA 2 lutego 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.