• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że Remy LeBeau będzie musiał zmierzyć się nie tylko z zapowiadanym Mr. Sinisterem, ale i co najmniej jeszcze innym przeciwnikiem. Dzięki researchowi That Hashtag Show dowiedzieliśmy się o ogłoszeniu castingowym z następującą treścią:

Butler - charakter poboczny (30-40), narzeczony Rosy, złoczyńca z metroseksualnym urokiem. Powinien wyróżniać się pod względem fizycznym.

Pseudonimy w notkach castingowych w celu uniknięcia zbędnych spoilerów jeszcze przed zakończeniem produkcji nie są oczywiście niczym nowym. Jednak ekipa z That Hashtag Show przeanalizowała krótki tekst pod kątem komiksów i wyciągnęła pewne konkretne wnioski:

W komiksie po tym, jak Bella Donna Boudreaux przeżyła intensywny romans z LeBeau, związała się z niejakim Donyellem Taylorem, znanym również jaki Night Trasher i Bandit. Po latach Gambit znajduję Donnę, będącą pod niezdrowym wpływem złoczyńcy. That Hashtag Show sugeruje, że sprawa może mieć związek właśnie z tym złoczyńcą.

Cóż, choć nadal jesteśmy na etapie interpretacji, przeciwnik związany z dawną miłością bardzo pasuje do postaci Remy'ego. Pytanie tylko, czy w przypadku celnej analizy Taylor będzie przeciwnikiem tytułowego bohatera jedynie "na rozgrzewkę" - jak Batroc dla Kapitana Ameryki w Zimowym żołnierzu - czy będzie pełnił jakąś ważniejszą rolę?

Gambit ma pojawić się w kinach 14 lutego 2019 roku.

Źródło: thathasztagshow.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.