• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney Polska ujawniła oficjalny, polski tytuł filmu o Hanie Solo w reżyserii Rona Howarda, który ma brzmieć: Han Solo. Gwiezdne wojny - historie. Premiera obrazu została zaplanowana na 25 maja 2018 roku. Tymczasem, na łamach Total Film o swoim udziale w produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen wypowiedział się aktor Paul Bettany, który tak oto opisał projekt:

To historia o Hanie Solo i będzie ona dosyć zwariowana. W pewnym sensie można ową produkcję potraktować jako film gangsterski. To bardzo interesujące, bowiem wpisuje się w kanon, lecz jednocześnie pozostaje inny. To cholerny Han Solo!

Wraz z odejściem Phila Lorda i Chrisa Millera, na których miejsce pojawiły się Ron Howad, postanowiono również zastąpić Michaela Kennetha (The Wire) z uwagi na dość napięty grafik zastępując go Bettany'm. Odtwórca roli Visiona m.in. w Avengers: Infinity War wspomniał też o większej ilości dokrętek zaplanowanych dla produkcji:

Jego umiejętność pracy przy scenach jest rewelacyjna. Przyszedł i niczym laser szybko przeanalizował nagranie oceniając to, co należy przy nim wykonać. W miarę jak wszystko szło naprzód, czuliśmy się przy nim (Ronie Howadzie - przyp. autora) bezpiecznie. Wykonał też zdecydowanie więcej dokrętek aniżeli na początku zakładano.

Han Solo tytulFot. Disney Polska

Zobacz również: Wiemy, jak będzie wyglądał młody Han Solo?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Han Solo. Gwiezdne wojny - historie będzie już drugim, po Łotrze 1, spin-offem Gwiezdnych wojen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.