Advertisement

Producent Venoma opowiada o roli Toma Hardy’ego i możliwości pojawienia się Spider-Mana!

Film o Venomie jest obecnie w fazie produkcji, z Tomem Hardy’m jako tytułowym antybohaterem, a tymczasem fani nadal zastanawiają się, czy w obrazie ma szanse pojawić się Spider-Man. W wywiadzie dla MTV News, producent Matthew Tolmach dość wymijająco opowiedział o możliwości ujrzenia pajęczego bohatera w filmie, przy czym jednak pochwalił występ Hardy’ego wcielającego się w Eddie Brocka/Venoma:

Robimy film o Venomie, to jedyne co mam do powiedzenia. Tworzymy obraz z Tomem Hardy’m i uważam, że będziecie z niego zadowoleni. […] Pracujemy nad filmem o Venomie i jestem podekscytowany mogąc umożliwić ludziom odkrycie tego, jaką przygotujemy produkcję.

Tolmach chwalił też rolę Hardy’ego i ujawnił, co aktor wniesie do granej przez siebie postaci:

Eddie Brock to postać prawdziwa, zdeterminowana, zabawna i niezwykle rozgoryczona, a także prawdomówna, która popełniła w swoim życiu pomyłki. Wiecie, to wspaniałe móc każdego dnia oglądać jak Toma gra  i przede wszystkim wydaje się być przy tym osobą lubiącą podejmować ryzyko oraz uwielbiającą tę rolę. Od pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy, razem z Avim Aradem odnaleźliśmy kogoś, kto wierzy w Brocka i każdego dnia popycha ją do miejsca, o którym my śmiertelnicy nie mamy pojęcia. Odczuwa on pewną szaloną integralność w związku z tym i świetnie realizuje to, co przed nim stawiamy. Z pewnością traktuje to wszystko na zasadzie: „Jeśli to zrobię, będzie to zrobione właściwie”. Bierze on też pod uwagę uwielbienie fanów dla tej postaci i chętnie się dzieli tym uczuciem. Jest to więc niezwykle ekscytujące.

Jeśli chodzi o możliwość nadania kategorii PG-13 lub R, Tolmach również nie udziela precyzyjnej odpowiedzi:

Zamierzamy przyjąć najodpowiedniejszą.

Zobacz również: Tom Hardy walczy na planie Venoma!

eddie brock venom

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy’ego pojawią się: Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Reid Scott i Scott Haze. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?