• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wszystkie pieniądze świata to opowieść o miliarderze Jeanie Paulu Getty'm, który znany jest z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania…

Film w reżyserii Ridley'a Scotta opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Kilka miesięcy przed premierą reżyser dokonał zmiany - zastąpił owianego sławą skandalu Kevina Spacey'ego Christopherem Plummerem. W sieci zadebiutował właśnie ostateczny zwiastun filmu, który możecie oglądać poniżej.

Zobacz również: "Dokrętki" do Wszystkich pieniędzy świata aktorzy zrobili za darmo!

Scenariusz do produkcji przygotował David Scarpa. Oprócz Plummera w jednej z głównych rol zobaczymy Marka Wahlberga. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. 

Źródło: cominsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.