• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W maju bieżącego roku pojawiały się informacje odnośnie kontynuacji Gęsiej skórki z 2015 roku wraz z promocyjnymi materiałami. Mówiono wówczas, że tytuł kontynacji tej produkcji będzie brzmieć: Goosebumps: Horrorland. Dość długo nie otrzymywaliśmy w tej sprawie żadnych doniesień. Portal Omega Underground dotarł niedawno do źródeł mówiących o zmianie tego tytułu na: Goosebumps: Slappy's Revenge i skoncentrowaniu się na postaci kukiełki o imieniu Slappy. Prace nad tą produkcją mają rozpocząć się w pierwszej połowie 2018 roku w Atlancie.

Goosebumps 2 movieFot. Materiały prasowe Columbia Pictures

Zobacz również: Gęsia Skórka 2 - znamy oficjalną datę premiery!

Reżyserem drugiej odsłony Gęsiej Skórki, według ostatnich doniesień, ma być Ari Sandel (THE DUFF [#ta brzydka i gruba], When We First Met), scenarzystą zaś Darren Lemke (Turbo), a rolę producentów objęli Deborah Forte (Złoty kompas) oraz Neal H. Moritz (22 Jump Street). Gwiazda pierwszej części Jack Black nie ogłosił na razie oficjalnie powrotu do produkcji. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć go na ekranie ponownie.

Źródło: Heroic Hollywood, Variety / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Columbia Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.