Advertisement

Kosmonauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej już nie obawiają się spoilerów z Ostatniego Jedi!

Załoga Międzynarodowej Stacji Kosmicznej mieli wczoraj okazję obejrzeć najnowszy, ósmy epizod Gwiezdnych wojen zatytułowany Ostatni Jedi. W tym miesiącu informowano o tym, że przesyłana jest do nich cyfrowa wersja filmu i podobnie, jak w przypadku Przebudzenia Mocy, mieli oni okazję wspólnie obejrzeć film będąc setki kilometrów nad orbitą Ziemi. Wrażeniami z tej produkcji, wyświetlonej przy pomocy projektora HDTV, postanowił podzielić się za pośrednictwem Twittera Mark T. Vandei Hei – jeden z uczestników misji, pełniący funkcję mechanika pokładowego. Na załączonym przez niego zdjęciu widać jedną z początkowych sekwencji filmu z udziałem Poe Damerona.


 

Zobacz również: Sala tronowa Snoke’a zainspirowana grafiką koncepcyjną ze Starej Trylogii!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?