Advertisement
banner

Josh Holloway wcieli się w Geralta z Rivii?! W filmie pojawi się też Ciri?!

AKTUALIZACJA!

Okazuje się, że Josh Holloway nie zostanie filmowym Geraltem z Rivii. Firma Platige Image właśnie wystosowała odpowiedni komunikat na swoim fanpage’u na facebooku.

We’re not LOST – sorry! 😉

Opublikowany przez Platige Image na 17 marca 2016

 

Zagraniczny portal IMDb informuje, iż Josh Holloway, aktor szerszej widowni znany z roli w serialu „Zagubieni”, wcięli się w postać Geralta z Rivii, w nadchodzącym filmie, roboczo zatytułowanym „The Witcher”. Wiemy też, komu przypadnie rola Ciri. Aktorką tą będzie mało znana Anna Rust, która w dorobku ma takie filmy, jak „Bloody Night”, „The Laundry Club” czy „Nieustraszeni Bracia Grimm”.

the witcher

Mniej więcej rok temu dowiedzieliśmy się, że film wyreżyseruje Tomasz Bagiński, szef studia Platige Image. Bagiński znany jest fanom Wiedźmina, bowiem dotychczas jego firma tworzyła zapowiedzi wideo o gry studia CD Projekt Red.

W obecnej chwili nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego, czy Josh Holloway faktycznie przyjął rolę Geralta z Rivii. Tak więc traktujcie tę informację jako plotkę, która może okazać się nieprawdą. Sam film „The Witcher” bazować bęzie na dwóch opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego – „Wiedźmin” i „Mniejsze zło”. Postać Ciri w ogóle w nich nie występuje, więc twórcy musieliby trochę pozmieniać fabułę na potrzeby filmu. Prawa do nazwy The Witcher należą do wspomnianego studia CD Projekt Red i jeśli Bagińskiemu nie uda się dogadać szczegołów, to film trafi do kin pod innym tytułem.

witcherholloway

Zagraniczne media sugerują, że premiera produkcji nastąpi już w 2017 roku. „The Witcher” miałby zapoczątkować całą serię filmów, opowiadających o Geralcie z Rivii, zwanym Białym Wilkiem. Chodzą również plotki, że następstwem filmu, miałby być serial, osadzony w tym samym świecie.

Źródło: imdb.com / Ilustracja wprowadzenia: Supa-woman.com

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?