Niepublikowane wcześniej grafiki z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi zdradzają alternatywne sceny!

W sieci pojawiły się niepublikowane dotąd grafiki koncepcyjne z Przebudzenia Mocy oraz Ostatniego Jedi. Jeśli chodzi o epizod siódmy, to uwagę zwracają zdecydowanie inne ujęcia śmierci Hana Solo z ręki Kylo Rena (w tym jedno, na którym młody Ben przypomina swojego dziadka – Dartha Vadera), natomiast w przypadku najnowszej odsłonie Gwiezdnych wojen ukazano materiały prezentujące m.in. trening Luke’a Skywalkera z Rey, alternatywny wygląd DJa czy próba przedostania się Finna, Rose oraz postać graną przez Benicio Del Toro na pokład niszczyciela Najwyższego Porządku.

Przebudzenie Mocy

Przebudzenie Mocy2

Przebudzenie Mocy3

Przebudzenie Mocy4

Ostatni Jedi

Ostatni Jedi2

DJ

DJ3

DJ4

Kylo Ren

Rey

Zobacz również: Mark Hamill żałuje swoich słów. Czyżby jednak to „jego Luke Skywalker”?

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: ComicBook.com

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?