Advertisement
Advertisement

Magneto w tarapatach na nowym zdjęciu z X-Men: Dark Phoenix!

Ostatnio portal Empire raczy nas masą nowych ujęć z przyszłorocznych premier. Tym razem zaprezentowano zdjęcie z filmu X-MenDark Phoenix. Możemy na nim ujrzeć dobrze nam znanego Magneto, w którego ponownie wcielił się Michael Fassbender, w tarapatach. Dajcie znać, co myślicie o losach tej postaci w nadchodzącej części przygód o mutantach.

Magneto X men

Zobacz również: X-Men: Dark Phoenix ma skupić się na kobiecej części mutantów

Opis fabuły: Akcja filmu rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z X-Men: Apokalipsa, gdzie X-Meni traktowani są jako narodowi bohaterowie. Sam Charles Xavier znajdzie się nawet na okładce magazynu TIME, a także zacznie wysyłać swoją drużynę na coraz to niebezpieczniejsze misje. Jedno z zadań rozgrywające się w kosmosie nie przebiega jednak zgodnie z planem, czego skutkiem będzie przebudzenie się The Phoenix Force u Jean Grey.

Obsada filmu: James McAvoy (Professor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Sophie Turner (Jean Grey) oraz Evan Peters (Quicksilver). Jakiś czas temu dołączył także Lamar Johnson w tajemniczej roli. Ponadto ujrzymy również mutanta imieniem Dazzler.

Reżyserem filmu jest Simon Kinberg. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku

Źródło: Empire Magazine / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox/Marvel

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?