Blomkamp nie odpuszcza i dzieli się nowymi grafikami z anulowanego Obcego 5

Obcy 5 w reżyserii Neilla Blomkampa miał być wymarzonym przez fanów sequelem filmu Obcy 2: Decydujące starcie i zaprezentować alternatywne losy Ripley, Newt oraz Hicksa. Niestety Ridley Scott postanowił zablokować gotowy do produkcji obraz południowoafrykańczyka, by seria skupiła się na planowanych przez niego sequelach Prometeusza będących zarazem prequelami Obcego. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, Obcy: Przymierze okazał się niewypałem i jego kontynuacje zostały niedawno anulowane, a na dodatek po sprzedaży filmowych oddziałów Foxa ksenomorf stał się kolejną księżniczką w kolekcji Disneya. Kilka dni po tych wydarzeniach okazję, by przypomnieć o swoim anulowanym projekcie wykorzystał Neill Blomkamp, który w kanałach społecznościowych opublikował serię grafik koncepcyjnych filmu Obcy 5. Widzom pozostaje mieć nadzieję, że nowych i starych włodarzy ruszy sumienie oraz dadzą zielone światło dla tej świetnie zapowiadającej się produkcji.
 

Obecnie Neill Blomkamp rozwija projekt dla Oats Studio tworząc serię krótkometrażowych produkcji science-fiction. Najnowszym z nich jest Gdansk, który inspirowany był twórczością Jakuba Różalskiego. Twórca Chappie potwierdza również, że chciałby stworzyć kontynuacje Elizjum oraz Dystryktu 9. Jego najnowszym pełnometrażowym filmem ma być jednak ekranizacja książki science-fiction The Gone Wild.

Źródło: instagram.com/twitter.com / ilustracja wprowadzenia: Neill Blomkamp(twitter/instagram)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?