Tony Stark zaniepokojony na zdjęciu z Avengers: Wojna bez granic?

Na zdjęciu, udostępnionym przez portal USA Today, możemy ujrzeć Tony’ego Starka wyraźnie zaniepokojonego i spoglądającego na coś znajdującego się na horyzoncie. Za nim widać Bruce’a Bannera, Doktora Stephena Strange’a oraz Wonga. Wiadomo, że Iron Man od jakiegoś czasu przygotowywał się na nadejście dużego zagrożenia i pomimo rozłamu w Avengersach zdołał nakłonić kilku superbohaterów do pomocy.

Iron Man in Avengers Wojna bez granic

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo opowiadają o rozwoju postaci! Nowe materiały promujące film!

Za reżyserię filmu odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

W Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?