• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

MGM wypuściło właśnie nowy zwiastun filmu Eliego Rotha. Reżyser i aktor, który zasłynął przede wszystkim z obu części filmu Hostel oraz pamiętnej roli sierżanta Donny'ego Niedźwiedzia-Żyda Donnovitza, wyraźnie doszedł do wniosku, że warto kontynuować współczesną tradycję zapoczątkowaną przez Liama Neesona w Uprowadzonej i wepchnąć kolejnego aktora nie pierwszej świeżości w rolę samotnego mściciela. I tak oto możemy zobaczyć, jak chirurg Paul Kersey w skórze Bruce'a Willisa staje do walki z tymi, którzy podnieśli ręce na jego rodzinę w drugim zwiastunie remake'u niezwykle popularnego Życzenia śmierci z 1974 roku, gdzie główną rolę grał Charles Bronson.

Willis przeżywa w ostatnich latach zmierzch swojej kariery. Nie tylko nie stworzył żadnej kreacji, która w jakiś sposób przypomniałaby nam o dawnych latach wypalonego gwiazdora, ale kilkakrotnie został mocno skrytykowany (chociażby za występ w piątej części Szklanej pułapki). Czy nowa interpretacja Życzenia śmierci sprawi, że czeka nas spektakularny powrót? Dotychczasowe materiały prasowe pozostawiają sporo wątpliwości. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.