• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Bracia Russo w jednym z wywiadów podzielili się nowymi informacjami o długo wyczekiwanym widowisku "Avengers: Infinity War". Wypowiedzi reżyserów znajdziecie poniżej:

Nowe postacie pojawią się w "Avengers: Infinity War". To wielki obszerny ambitny film i taki właśnie powinien być. Sam tytuł świadczy o tym, że będzie tutaj niewiarygodny rozmach i zakres. – powiedział Joe Russo
To ma być cała kulminacja Kinowego Uniwersum Marvela i pod wieloma względami zakończenie jego części - dodaje Anthony Russo. Nie mamy jednak jeszcze nawet pierwszej wersji scenariusza, wciąż jesteśmy w fazie zarysu historii. Trudno jest nie mówić o tym zbyt szczegółowo nie tylko ze względu na spoilery, ale także dlatego, że wciąż zastanawiamy się nad tym. ".

Fot. materiały prasowe

Zobacz też: Reżyser "Wojny bohaterów" opowiada o przyszłości Iron Mana

Póki co pozostaje wszystkim czekać na to jak potoczą się losy już zaprezentowanych super bohaterów w nadchodzących produkcjach. Wiemy, że w "Avengers: Infinity War" ma pojawić się ponad 60 bardziej i mniej ważnych postaci z filmów i prawdopodobnie seriali oraz, że głównym przeciwnikiem będzie Thanos. Jednak zobaczymy jak sprawy będą wyglądać pod koniec "Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów", którego zakończenie według zapowiedzi reżyserów i obsady obrazu ma być bardzo kontrowersyjne. 

A Wy jakich bohaterów ze stajni Marvela chcielibyście zobaczyć w "Avengers: Infinity War"?

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Bartek · 1 lat temu
  Czy w tym nowym Avengers może być ten nowy spider-man?
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   Patryk Supeł · 1 lat temu
   Bartek, nie zostało jeszcze to nigdzie powiedziane, czy też potwierdzone, ale myślę, że od kiedy Spidey powrócił do uniwersum Marvela i wystąpił już w "Wojnie bohaterów", to po cichu można mieć nadzieję na jego występ w "Avengers: Infinity War". Pierw jeszcze pozostaje czekać co się wydarzy w "Wojnie bohaterów" i solowym filmie Spider -mana w 2017 roku. Dowiemy się tego, kiedy ruszą prace nad "Avengers: Infinity War"

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.