Wiemy co Tommy Wiseau chciał powiedzieć na gali Złotych Globów

Po znakomitym przyjęciu przez krytyków filmu pt. The Disaster Artist, opowiadającym historię tworzenia najgorszego filmu w historii kinematografii – The Room – James Franco za sportretowanie Tommy’ego Wiseau został nagrodzony Złotym Globem. W trakcie przemowy, na scenę zaprosił prawdziwego Tommy’ego. Gdy reżyser kultowego filmu złapał za mikrofon i chciał coś powiedzieć, niestety ku rozczarowaniu wszystkich, został powstrzymany przez Franco. Moment ten możecie zobaczyć w materiale wideo znajdującym się poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=_81Peb7Atc4

Zobacz również: The Disaster Artist – recenzja najlepszego filmu o najgorszym filmie wszech czasów

Co  takiego Wiseau chciał powiedzieć? Na szczęście jeden z dziennikarzy the Los Angeles Times takie pytanie zadał reżyserowi. Co odpowiedział?

Powiedziałbym: Jeśli ludzie kochaliby się wzajemnie, świat byłby lepszym miejscem do życia. Zobaczcie The Room, bawcie się dobrze, korzystajcie z życia. American dream istnieje i jest prawdziwy.

Zaskoczeni taką wypowiedzią? Spodziewaliście się czegoś innego?

Franco i Wiseau Zlote globy 2018

Źródło: EW / Ilustracja wprowadzenia: Paul Drinkwater/GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?