Advertisement

The Batman – Matt Reeves ma już historię, ale bez skryptu scenariusza

Nowe wieści w sprawie projektu kolejnej inkarnacji Batmana, tym razem autorstwa Matta Reevesa. Niestety jeszcze nie mamy żadnej jasnej odpowiedzi, kto wreszcie wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza – Affleck czy ktoś zupełnie inny – ale otrzymaliśmy pewne krzepiące informacje.

Aktualny status prac nad nim został wyjawiony na podcaście z Jeffem Goldsmithem – The Q&A With Jeff Goldsmith. W audycji datowanej na koniec grudnia wynika, że Reeves ma już gotową historię, a teraz musi ją rozpisać w scenariuszu.

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia.

Jak Wam się podoba perspektywa tej nowej wizji? Uważacie, że to się powiedzie?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?