• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W świetle afery Weinsteina, a niedługo potem Kevina Spaceya problem związany z molestowaniem jest coraz szerzej prześwietlany, dotykając wiele osób. Samo oskarżenie jest dziś najlepszą drogą do tego, by twórca bądź aktor ze środowiska filmowego tudzież telewizyjnego miał poważne problemy, w najgorszym razie zakończone wyrzuceniem z danego projektu. Nie tak dawno do grona podejrzanych dołączył znany z Doliny Krzemowej oraz występu w Deadpoolu T. J. Miller. 

Nie podzieli on jednak losu Spaceya w przypadku filmu Ridleya Scotta. Producentka Lauren Shuler Donner wyjaśniła, że z racji tego, na jakim etapie postprodukcji znajduje się Deadpool 2, jest to raczej niemożliwe.

Jesteśmy w końcowej fazie pracy. Nie sądzę.

Kadr z filmu Deadpool

Zobacz również: Gwiazda Doliny Krzemowej zaprzecza zarzutom o molestowanie

Oczywiście technicznie rzecz biorąc jest to jak najbardziej możliwe - Wszystkie pieniądze świata są tego najlepszym dowodem. Inna sprawa, że wydatki związane z kręceniem kolejnych scen i ewentualnym zatrudnianiem nowych aktorów zazwyczaj kompletnie się nie opłaca.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.