Advertisement

Psychokinesis – nowy trailer filmu o koreańskim Supermanie proletariatu

W sieci pojawił się nowy zwiastun koreańskiego filmu Psychokinesis. Nowa produkcja reżysera Zombie expressu opisywana jest jako komedia superbohaterska. Główny bohater lata jak Superman i porusza przedmiotami niczym Magneto.

https://www.youtube.com/watch?v=czynnvnHrUs

Fabuła przedstawi losy przeciętnego koreańskiego robotnika, który przez przypadek zyskuje nadprzyrodzone zdolności i postanowi użyć ich, gdy jego córka wpadnie w tarapaty. Jest to najnowszy film reżysera Yeon Sang-ho, którego świetny Zombie Express gościł w 2017 roku na ekranach polskich kin. Zdjęcia oraz plakat koreańskiej produkcji science-fiction możecie obejrzeć TUTAJ. W głównych rolach występują  Seung-ryong Ryu i Eun-kyung Shim. Ponadto w obsadzie znaleźli się Jung-min Park, Min-jae Kim, Yu-mi Jung, Soo-jung Ye.

Zobacz również: Dlaczego warto oglądać kino koreańskie?

Zdjęcia do filmu trwały od kwietnia do sierpnia bieżącego roku. Premiera koreańska Psychokinesis ma odbyć się w styczniu 2018 roku. W Polsce film dostępny będzie w serwisie Netflix.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Psychokinesis (youtube.com)

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?