• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Liczba tego typu sytuacji rośnie w takim tempie, że można stracić koncepcję, jak rozpoczynać pisanie o tychże informacjach. Tak jest, kolejna znana osobistość zostaje przez kogość oskarżana o molestowanie seksualne. Tylko że tym razem nie chodzi o będącego u szczytu artystycznej formy młodego aktora, tylko prawdziwą ikonę komiksów Marvela. Twórcę takich postaci, jak Spider-Man czy Hulk. Człowieka, którego możemy regularnie oglądać w różnych zabawnych cameo przy okazji filmów związanych z MCU (kiedyś pojawił się również np. w Fantastycznej Czwórce Foxa). 

Jak do tego doszło? Stan Lee miał rzekomo prosić dwie zajmujące się nim pielęgniarki, aby uprawiały z nim seks oralny, chodził przed nimi nago, do tego jeszcze oczekiwać, aby "dogadzały mu" w sypialni. Chodzi o pielęgniarki pracujące w pewnej firmie zajmującej się m.in. świadczeniem tego typu usług dla celebrytów i klientów z wyższych sfer.

Sam zainteresowany "kategorycznie zaprzecza" wszystkim oskarżeniom, jak wynika z oświadczenia jego prawnika Toma Lallasa. Co więcej, jest gotów walczyć o swoje dobre imię i nie ma zamiaru poddawać się żadnym naciskom, ponieważ nic złego nie zrobił.

Kadr z filmu Doktor Strange

Ważną informacją jest fakt, że jak dotąd sprawa ta nie trafiła nawet na policję, nie wspominając już o jakichkolwiek poważniejszych rzeczach. 

Źródło: dailymail.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: Gage Skidmore/Wikimedia

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.