• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Natasha Romanoff to stały bywalec Marvel Cinematic Universe. Choć zazwyczaj nie ma największego znaczenia w zespole superherosów, a już na pewno nie należy do najpotężniejszych z nich, jej wartość jest nieoceniona, a popularność rośnie z każdym filmem (szczególnie od Avengers, kiedy to przestała być bohaterką niemalże epizodyczną). Jednak lata mijały, a Czarna Wdowa wciąż była podczepiana do następnych rozdziałów w życiu innych herosów. Pomimo paru obietnic, że w końcu zostanie stworzony solowy film o niej, deklaracje i marzenia jej fanów były rzeczą raczej mocno iluzoryczną. Aż do teraz.

Według The Wrap, Marvel Studios zatrudniło do napisania scenariusza Jac Schaeffer. Nie ma poza tym żadnych innych szczegółow, nie jest to też informacja wypływająca bezpośrednio ze źródła, ale czego by nie powiedzieć, otrzymaliśmy pierwsze jakiekolwiek konkretne doniesienia o potencjalnych szczegółach filmu o Czarnej Wdowie.

Kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Wieści te z pewnością ucieszą niejednego fana tej postaci, bo jeżeli istotnie zostanie to potwierdzą, automatycznie przedłuży to jej życie. Jak dotąd było wiadomo, że Scarlett Johansson ma kontrakt aż do Avengers 4. Solowy film z nią w roli głównej byłby dodatkową, ósmą już pozycją aktorki w MCU.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiał prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.