• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Trzeba przyznać, że ze świecą szukać hollywodzkich blockbusterów, które tak dobrze znoszą znany w Fabryce Snów kłopot z sequelami. Pierwsza część z 2014 roku zachwyciła widownię i krytyków prostą, ale wciągającą historią, specyficznym klimatem i rewelacyjnymi scenami akcji. Kontynuacja z ubiegłego roku przebojem wdarła się do światowych kin. Sceny walk były jeszcze bardziej dopieszczone, co więcej, bardzo mocno poszerzono uniwersum świata Wicka - rzecz rzadko spotykana w tym gatunku. Większa część opinii skłania się ku temu, że trzyma poziom poprzednika, nie brak nawet głosów, że go przewyższa. Oczywiście w przypadku takiego sukcesu nakręcenie trzeciego rozdziału Baby Jagi to była formalność (zresztą samo zakończenie drugiej części stanowi dość jednoznaczną furtkę). 

Omega Underground poinformowała, że John Wick: Chapter 3 nosił będzie roboczy tytuł "Alpha Cop". Zdjęcia mają się rozpocząć tej wiosny lub latem, zaś początkową ich lokacją ma być Nowy Jork. Nie musi to nic oznaczać, druga część nosiła w czasie produkcji tytuł "Spear", co nie miało jakiegoś bezpośredniego przełożenia na późniejszą treść.

Kadr z filmu John Wick 2

Robocze tytuły służą temu, by zmniejszyć prawdopodobieństwo spoilerowania na wczesnym etapie produkcji. Często jednak mają pewne powiązania z danym projektem - np. tytułem roboczym Avengers był "Group Hug", zaś pierwszej części Kapitana Ameryki - "Frostbite".

Czekacie na powrót do Wickowersum?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.