Podatek od miłości – nowy zwiastun polskiej komedii romantycznej o facecie do towarzystwa

Zbliżają się Walentynki, nadchodzą i polskie komedie romantyczne. Jedną z nich jest produkcja TVN o tytule Podatek od miłości. W sieci pojawił się kolejny zwiastun komedii romantycznej o inspektor ze skarbówki oraz sprytnym oszuście. W głównych rolach Grzegorz Damięcki (Belfer) i Aleksandra Domańska (Volta).

https://www.youtube.com/watch?v=yry_fHp6_-o

Opis: Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Zobacz również: Plan B – recenzja nowego polskiego filmu o miłości

Podatek od miłości to debiutancki film kinowy Bartłomieja Ignaciuka. W rolach głównych wystąpiła plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

Film w kinach od 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?