• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Stało się! Leonardo DiCaprio ponownie będzie pracował na planie razem z Quentinem Tarantino. W niezatytułowanej jeszcze produkcji wcieli się w jednego z głównych bohaterów. Film ma opowiedzieć historię sławnego za sprawą pewnego serialu aktora, któremu marzy się wystąpienie na wielkim ekranie. Pomóc ma w tym jego przyjaciel i jednocześnie etatowy dubler. Ów aktora zagra właśnie DiCaprio. Nie znamy jeszcze pozostałych członków obsady ale mówi się o zaangazowaniu do roli dublera albo Toma Cruise'a albo Brada Pitta.

TarantinoFot. Jarred Harris

Niezatytułowany jeszcze, dziewiąty film Tarantino ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku czyli w 50 rocznicę zabójstwa Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Zbrodnia ta ma być tłem dla głównego wątku rozgrywającego się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles. W roli Sharon Tate być może zobaczymy Margot Robbie i niewykluczone, że w filmie zobaczymy także etatowego współpracownika Quentina - Samuela L. Jacksona. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.