Nowe plotki na temat projektu The Batman i przyszłości Afflecka jako Mrocznego Rycerza

Mijają już 2 tygodnie 2018 roku i jak dotąd o projekcie The Batman wiemy na pewno przede wszystkim to, że Matt Reeves ma już pomysł, co zrobić z historią, lecz nie zrealizował jeszcze tego w skrypcie. Z kolei Ben Affleck nadal jest niepewny co do przyszłości jako obrońca Gotham. Niedawno pojawiły się pewne wieści, które być może dały pewne odpowiedzi. W tym miejscu warto także podkreślić, że należy je traktować w najlepszym razie jako informacje niepotwierdzone.

Po pierwsze, The Batman ma być projektem kompletnie odrębnym od kinowego uniwersum DC. W takim wypadku Reeves ma wolne pole do popisu w takim stopniu, w jakim tylko się da przy pracy nad blockbusterem i nowa, odświeżona wersją postaci Mrocznego Rycerza nie będzie żadnym fabularnym problemem. Drugą wiadomością jest to, że Ben Affleck ma mieć swój ostatni występ w roli Batmana albo w Legionie samobójców 2, albo we Flashpoint

Jak Wam się podobają te wieści, zakładając, że zostaną w przyszłości potwierdzone?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?