Sebastian Stan o Hugh Jackmanie w MCU i pojedynku Avengers vs. Liga Sprawiedliwości!

Sebastian Stan, czyli Bucky/Zimowy Żółnierz w filmowym uniwersum Marvela pojawił się wczoraj na konwencie ACE Comic Con. Na panelu towarzyszyły mu dwie inne gwiazdy Kapitana Ameryki – odtwórca roli tytułowej Chris Evans i Anthony Mackie (Sam Wilson/Sokół). Podczas dyskusji Stan poruszył sprawę potencjalnego powrotu X-Men do Marvel Cinematic Universe i krótko skomentował możliwej konfrontacji między Avengersami i Ligą Sprawiedliwości.

Jeśli chodzi o Hugh Jackmana, gwiazdę X-Men, Stan wspomniał, że niedawno rozmawiał z nim o szansach na połączenie się X-Menów i Avengersów pod jednym szyldem, co jest coraz bardziej możliwe dzięki fuzji wytwórni Disney oraz Fox.

Ostatnio rozmawiałem z Hugh Jackmanem. Nie wiedziałem o jakich innych niezręcznych sprawach mogę z nim gadać, więc spytałem go jakoś w stylu „Wkrótce się zobaczymy?”. Powiedział mi kilka różnych rzeczy, ale nie mogę powiedzieć nic więcej, czuję, że mógłbym przez to się komuś narazić. Spytałem go o to jednak dlatego, że wciąż się zastanawiałem czy Logan powinien być ostatnim filmem z Wolverinem, a on odpowiedział, że myślał nad tym i również chodziło mu to po głowie. Więc nie wiem, być może.

Logan zakończył ostatecznie losy tytułowej postaci. Jeśli jednak Jackman zechciałby powrócić do roli Rosomaka po tym, jak definitywnie pożegnał się z rolą ekscytująca byłoby z pewnością jego współpraca z Mścicielami, ale z drugiej strony mogłoby to wpłynąć na zmianę odbioru świetnego filmu jakim jest Logan.

infiinty1

Zobacz również: „Już jest! Mamy pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War!”

Aktorzy podczas panelu dyskusyjnego zostali też spytani o pojedynek twarzą w twarz z Ligą Sprawiedliwości, na co z dozą humoru odpowiedział Stan:

Z kim?

Przyjazna rywalizacja pomiędzy Marvelem a DC, o której wiemy już od dawna oraz słowa Zimowego Żołnierza utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że może w przyszłości naprawdę zobaczymy taką potyczkę na ekranie.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: screencrush.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?